HABERLER
Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Tosunoğlu¸ seçkin konut projeleri üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak “insanların içinde kendini mutlu ve huzurlu hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi seçmiş bir inşaat şirketidir.

Tosunoğlu yapı’nın temel ilkelerinden biri projelerinde inşaat ve malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermesi ve özenli yaklaşmasıdır.

Tosunoğlu İnşaat, kaliteye ve %100 müşteri memnuniyetine dayanan modern yönetim anlayışını benimsemiştir.

Tosunoğlu yapı olarak ilk iki misyonumuz “Dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojisine uygun yapılarla, insanların kendini mutlu ve huzurlu hissedecekleri yapıları örnek projelerle üreterek toplumsal yaşama katkıda bulunan “ inşaat sektöründe önder bir yapı firması olmaktır.

Bu anlayış¸ kaliteyi sadece inşaatta değil¸ satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Bunu sağlamak için her çalışanımız¸ işini sahiplenmek¸ sorumluluk almak¸ inisiyatif kullanmak¸ alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer¸ onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluktur.

İstenilen daireyi veya evi¸ söz verilen niteliklerde teslim etmek hem müşterimize hem de kendimize duyduğumuz saygının doğal bir sonucudur.

Açıklık¸ Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz.

Hayata geçirdiği tüm projelerde kaliteli ,sosyal, nitelikli, insana ve doğaya değer veren çalışma anlayışıyla inşaat sektöründe kısa sürede adından söz ettiren saygın firmalar arasına giren “Tosunoğlu yapı” geçmişten gelen 25 yıllık uzmanlık ve tecrübesini geleceğe taşımaya devam etmektedir.

“Sağlam yapı , Huzurlu yaşam”
TOSUNOĞLU YAPI

Tosunoğlu Yapı, Tosunoğlu İnşaat, Konut Projeleri, Ev Projeleri, İnşaat Projeleri, Anadolu Yakası Konut Projeleri, Konut Projeleri İstanbul, Satılık Ev, Satılık Konut, Satılık Ofis, Tuzla Konut Projeleri, Tuzla Satılık Ev, Orhanlı Satılık Evler, Aydınlı Satılık Daireler, Tuzla Satılık Daireler, Orhanlı Satılık Daireler, Aydınlı Satılık Evler